Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA, Prostějov

Pozice:
FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA
Zaměstnavatel:
ARXMED s.r.o.
IČO:
28293177
Oblast (okres, kraj):
Prostějov
Obor práce:
Zdravotnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
35000
Popis práce:

Kontaktní osoba Chudáček Josef MUDr. Ph.D., tel.: 608823332, e-mail: arxmed@seznam.cz
Náplň práce: fyzioterapie - myoskeletální medicína, individuální kinezioterapie apod.
Požadujeme: vstřícnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem, komunikativnost, samostatnost a zodpovědnost, ukončené bakalářské/magisterské studium, vlídný lidský přístup
Nabízíme: pružná pracovní doba, možnost karierního růstu, každoroční příspěvek na vzdělávání do výše 7000,-, 5 týdnů dovolené, důchodové připojištěnÍ, možnost zvýhodněného ubytování v blízkosti místa výkonu práce, příspěvek na stravování a zajištění cenově zvýhodněných obědů

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
MUDr. Josef Chudáček Ph.D.
Telefon:
608823332
Počet zobrazení inzerátu:
426×